GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 6307582
nr 630 7582
Matservisdelar
ca 45 del, "Flytande blått", Gefle, Percy
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 mars 2010
kl 18:31:01
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
Gefle Porslinsfabrik AB